TDC Net A/S

Virksomhedsklubben Onsite

Valgområde

Navn

Tillidshverv

Mobil

OOKA (FAmR-suppleant for OnSite)

Johnnie Nielsen

Fællesarbejdsmiljørepræsentant-suppleant

21 20 52 83

OOKM

Jan Gade

Arbejdsmiljørepræsentant

44 68 68 00

OOKR

Jesper Lohse

Arbejdsmiljørepræsentant

40 46 98 55

OOKT

Bob Erik Aagesen

Arbejdsmiljørepræsentant

20 21 77 53

OOKY

Jonas Arnkjær

Arbejdsmiljørepræsentant

51 33 69 16

OOKÅ

Lise Gallaus Selsager

Arbejdsmiljørepræsentant

20 45 22 73

OOKU

Michael Orsval

Arbejdsmiljørepræsentant

40 40 38 30

OOKQ

Peter Zacho

Arbejdsmiljørepræsentant

40 46 87 20

OOKC

Jack Boëtius

Arbejdsmiljørepræsentant

29 13 66 55

OOKB, OOKX

Stig Schlott Hinrichsen

Arbejdsmiljørepræsentant

21 20 50 59

OOKD

Martin Mads Thielsen

Arbejdsmiljørepræsentant

24 37 68 55

OOSA

Jan Reinau Poulsen

Arbejdsmiljørepræsentant

21 40 97 49

OOSB

Jørgen Grønbæk Jensen

Arbejdsmiljørepræsentant

20 20 47 74

OOSR

Mikael Lønborg Nielsen

Arbejdsmiljørepræsentant

40 42 27 92

OOST

Søren Kristian Løfwall-Thorslund

Arbejdsmiljørepræsentant

61 47 20 41

OOSY

Kim Neumann Frederiksen

Arbejdsmiljørepræsentant

21 28 78 90

OOSH

Steen Wienberg Larsen

Arbejdsmiljørepræsentant

40 14 77 31

OOKF

Martin Bremholm Abelin

Arbejdsmiljørepræsentant

51 25 39 52

OOFE2

Preben Helmer Sortsø

Arbejdsmiljørepræsentant

29 26 88 98

Virksomhedsklubben Net øvrige

Valgområde

Navn

Tillidshverv

Mobil

ONLTI

Lars Jesper Nielsen

Arbejdsmiljørepræsentant

40 10 16 21

ONG (FAmR for ON)

Marianne Røgilds-Heinsøe

Fællesarbejdsmiljørepræsentant

40 20 43 35

ONGSFS

Annette Zangenberg

Arbejdsmiljørepræsentant

40 44 48 28

ONLSD

Bjørn Bendt Wendt Larving

Arbejdsmiljørepræsentant

24 41 46 56

ONLPB

Tove Jørgensen

Arbejdsmiljørepræsentant

26 52 26 13

CKP

Britta Gilder

Arbejdsmiljørepræsentant

51 21 13 00

Nuuday A/S

Virksomhedsklubben Nuuday Øvrige

Valgområde

Navn

Tillidshverv

Mobil

GEHPEB

Lars Bo Rasmussen

Arbejdsmiljørepræsentant

21 63 28 88

GTN2

Michael Brun Halfter

Arbejdsmiljørepræsentant

20 40 35 23

Virksomhedsklubben YouSee

Valgområde

Navn

Tillidshverv

Mobil

GYKRO

Maj-Britt Møller Sørensen

Arbejsmiljørepræsentant

20 46 09 13

GYKRC

Carsten Harrishøj

Arbejsmiljørepræsentant

40 31 12 14

Ericsson A/S

Valgområde

Navn

Tillidshverv

Mobil

Ericsson

Gert Mortensen

Arbejdsmiljørepræsentant

40 15 96 80

Tivoli A/S

Valgområde

Navn

Tillidshverv

Mobil

Tivoli

Jan Østrup

Arbejdsmiljørepræsentant

22 74 51 18

Telesikring A/S

Valgområde

Navn

Tillidshverv

Mobil

Telesikring

Gordon Lund

Arbejdsmiljørepræsentant

52 39 27 72